ÜNLÜ BASKETBOLCU LEBRON JAMES İLE ÇOK ÖZEL

By  |  0 Comments

Basketbol sahası dışındaki tarzını nasıl tanımlarsın?

Kıyafetlerimde farklı ve ayrıcalıklı özellikleri olan renkli koleksiyonları tercih ediyorum. Giydiğiniz kıyafetlere güvendiğiniz sürece renk uyumu olmayan kombinlerle bile uyum yakalanabileceğine inanıyorum. Tarzım ve kıyafet seçimlerimin tamamen özgüvenimle bağlantılı olduğunu söylemek isterim.

Oyuncular arasında Ligde en iyi kimin giyindiği konusunda bir rekabet var mı?

Bizler dünyanın en rekabetçi insanları olduğumuzdan her alanda birbirimizle rekabet etmekten hoşlanırız. Giyim tarzımız da bu rekabetin bir parçasını oluşturuyor. Maç günü iyi giyinmemiz konusunda kural getiren David Stern’ü tebrik etmek istiyorum. Ligimiz için çok iyi şeyler yaptığını düşünüyor ve bu kararıyla daha da profesyonel görünmemizi sağlayacağına inanıyorum.

Ligde en iyi giyinen oyuncu kim?

Çok iyi giyinen birkaç kişi var. Tabii ki bunlar içinde bende varım. Yaptıklarım ve gerçekleştirdiklerimle en iyi giyinen isimler arasında yer aldığımı düşünüyorum. Takım arkadaşım Tristan Thompson da çok iyi giyinir. Bir digger isim Kevin Love diyebilirim. Love’ın oldukça keskin, kendine özgü bir tarzı vardır. Takım olarak birbirimizi izler ve yönlendirmeler yaparak tarzımızı aynı seviyede tutmaya özen gösteririz.

Kameralar veya spotlar üzerine çevrili olmadığında tarzında ne gibi değişiklikler oluyor?

Kameralar olmadığında daha rahat kıyafetler giymeyi tercih ediyorum. Çocuklarımın beni giydirmesine izin veriyorum. Çocuklar; basketbol şortları, t-şörtler ve tenis ayakkabılarını seviyor. Kıyafetlerimi seçerken doğru ayakkabı, doğru gömlek, doğru şort ve doğru çorapla nasıl uyum içinde olması gerektiğini biliyorlar. Daha rahat bir giyim tarzım olmasına rağmen, moda anlayışım her zaman oluyor.

Nike Tech Pack’i gardrobunda nasıl kullanıyorsun?

Tech Pack’in en çok hoşlandığım özelliğinden biri pantolonların Avrupa tarzında, rahat ve üzerinizde duruşunun mükemmel oluşu. Tech Pack Koleksiyonu aynı zamanda çok yönlü kullanılabiliyor. Tech Pack pantolonlarını yakası düğmeli gömlekler veya t-şörtlerle giyebilir ve yine şık görünebilirsiniz.

Tech_Knit_LJames_porto_52325

Şu anda takip ettiğin en moda trend nedir?

Şuan en moda trend ligde de çok gözde olan ve tercih edilen; aksesuarlar ve silindir şapkalar. Antrenman düzeninin en vazgeçilmez kısmı nedir sence? Günde iki-üç kez vücudumu esnetmeliyim. Mental ve fiziksel olarak harika hissetmemi sağlıyor, kaslarımı gevşetiyor ve vücudumu formda tutuyor. Esneme olmadan yaşayamam.

Antrenmanlarda “En iyi olmak için çabalamak” ne anlama gelir tanımlayabilir misin?

Antrenmanlarda “En iyi olmak için çabalamak” bir kilometre daha koşamayacağınızı veya eğim aletinde 30 adım daha atamayacağınızı düşünürken bunu yapabilmek için kendinizi zorlamanızdır. Her zaman sınırları zorlamaya çalışırım, her zaman daha iyisini yapmaya çalışırım ve başkalarının ne yapmam gerektiği hakkındaki düşüncelerine veya vücudun ne yapıp neyi yapamayacağı hakkında söylediklerine aldırmam. Vücut bir şeyi yapamayacağı zaman bunu size söyler. Vücuduzun sizi uyaracağı noktaya kadar en iyi olmak için çabalamaya devam etmelisiniz.

Sezon içinde veya maçlarda ya da başka durumlarda bir performans taytının sana diğer zamanlardan daha fazla uyum sağlaması gerektiğini düşünüyor musun?

Evet, kesinlikle düşünüyorum. Maçlarda sezon boyunca tayt kullandığım zamanlar oluyor. Uzun, diz altı veya kısa tayt, sezona uygun vücudumun ve beynimin nasıl hissettiğine bağlı olarak performansıma uyumlu olacak taytları tercih ediyorum.

Tayt saçimlerinin sahadaki performansına uyum sağladığını düşünüyor musun?

Eğer sahada giydiklerim iyi görünüyorsa ve hareketlerimi kısıtlamayarak benimle uyum sağlıyorsa performansımı yükseltmeme yardımcı olacaktır. Doğru ürün seçerek, iyi görünürsen iyi oynayacağına her zaman inanırım.

Kaynak: SP16 Nike Tech Knit

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *