ATATÜRK SMOKİNLERİ LEVON KORDONCİYAN’A SORULUR

By  |  0 Comments

FDS_3611-rrrrrrrr

Atatürk’ün smokinlerini diken ailenin dördüncü kuşak torunu Levon Kordonciyan’ın kendi adını taşıyan markasıyla ürettiği tasarımları 2014 modasında merak uyandırıyor.

2014 trendlerine dair markanın yaratıcısı Levon Kordonciyan’dan görüşlerini sizler için aldık; “Bu sene, davetlerde daha renkli smokinlerle karşılaşacağız. Damatlar, davetliler ve mezunlar, siyah dışında lacivert, krem, bordo ve mavi smokinler, renkli papyonlar,  renkli yelekler ve çift renkli ayakkabılar ile kendi tarzlarını rahatlıkla ifade edebilirken, Fit smokinler şıklığını korumaya devam ediyor.

FDS_3495-rrrrrrrrr

2014’te şal yaka daha ön planda olacak. Lacivert smokinlerin ve krem smokinlerin yaka kısmı siyah saten olacak. Şeritli pantolonlar ve pileli gömlekler son dönem smokinlerin vazgeçilmez detayları olacak. Renkli ve desenli papyonlar ise bu yıl bağlamalı olarak tasarlandı,  partiler esnasında serbest bırakılıp sarkıtarak farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz .”

Dört kuşak boyunca smokin ve frak dikimi yapan Kordonciyan Ailesi’nin tasarımlarını; Marlon Brando, Brad Pitt, Barrack Obama, Russell Crowe, Robert de Niro ve Hugh Jackman gibi dünya çapında tanınmış isimler tarafından tercih ediliyor. Her erkeğin dolabında bulunması gereken smokinler, kişiye özel tasarlanıyor ve özel olarak dikiliyor. Dilerseniz mağazadan smokin de kiralayabiliyorsunuz.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *