HIZLANDIRILMIŞ LCM KURSU İLE ALIŞVERİŞE HAZIR MISINIZ?

By  |  0 Comments

3

LC:M (London Collections: Men) benim için her zaman trendlerin esas belirleyicisi olan koleksiyonlara ev sahibi olmuştur. Stil sahibi her erkeğin, Londra’dan çıkan koleksiyonları şöyle bir etraflıca incelemesi de, dolabını güncel tutması için yapması gerekenlerden en önemlisi olabilir.

Editör: Can Direkli 

2013-14 sezonunda hiç kış yaşayamamış, sonbahar ile idare etmiş ve baharın kapılarını çalan talihsizler olarak, indirimlerin doruk noktalara ulaştığı bu günlerde önümüzdeki sonbahar sezonu için hazırlıklara başlasak hiç de fena olmaz. Peki ya Londra, önümüzdeki sonbahar-kış sezonu için bize neleri giymemizi söylüyor, hızlıca bakalım!

1-     Kış Çiçekleri
Son birkaç sezondur popular olan çiçek desenleri, grafik baskılar ve daha nicelerini önümüzdeki sonbahar sezonunda bol bol görüyor olacağız. Kombin oluştururken çok desenli olan bu parçaları daha da karmaşık hale getirmemek için sakin bir stil ile bir araya getirmelisin.

LCM

2-     Karanlık Taraf
Her zaman en sevdiğim, karanlık taraf! Bu kez Londra, karanlık tarafın dozunu biraz daha arttırıyor ve içine korku öğeleri de ekliyor. Yalnızca Cadılar Bayramı’nda değil, tüm sezon boyunca herkesi korkutmaya hazır mısın?

LCM

3-     Şah Mat
Afrika’nın en eski adetlerine teşekkür etmek için bir sebep daha. Erkek stili hangi noktaya gelirse gelsin, pötikarelerden, ekoselerden ya da dama desenlerinden asla vazgeçmeyecektir. Şimdi göz alıcı görünme ve karşı cinsi mat etme zamanı!

LCM

4-     Hayvani Güdüler
Geçtiğimiz birkaç sezonu etkisi altına alan hayvan desenleri, önümüzdeki sezon her haliyle dolabımıza girmeye hazırlanıyor. Hayvanlara yapılan işkenceye dur demek için elimizden gelen hiçbir şey olmasa da, onlara dolabımızda yer vererek sevgimizi sokakta bizi gören her insane empoze edebiliriz belki, ne dersin? Sonbahar sezonunda dolabında hayvanlar alemi, yatağının başucunda ise Oben Budak’ın 2. Kitabı Hayvan olmazsa olmaz!

LCM

5-     Kırmızının 50 Tonu
LC:M boyunca göze en çok çarpan renk, kesinlikle kırmızı oldu. Kırmızı darken, tüm hayal gücünü zorlaman ve aklına gelmeyecek renk tonlarının bile kırmızıdan yola çıktığını görmen gerekiyor. Geçtiğimiz sezon bordonun hakiminde olan erkek dolanı, bu sezon yerini kırmızının 50 tonuna bırakıyor!

LCM

Hızlandırılmış LC:M kursu sonrasında, şimdi alışverişe çıkıp, indirimleri önümüzdeki sezona yatırım yapmak için kullanma zamanıdır!

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *