TOPSHOP, ADIDAS ORIGINALS KAPSÜL KOLEKSİYONU

By  |  0 Comments

H10228_Key_Model_Topshop_05_RGB1-400x534

TOPSHOP, ADIDAS ORIGINALS ile yeni bir işbirliğine başladı ve adidas Originals klasiklerinden, yaz trendlerine yön verecek yepyeni bir kapsül koleksiyon doğdu. 

TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS (9)

adidas ve TOPSHOP, İlkbahar/ Yaz 2014 Koleksiyonu için özel bir işbirliği içine girerek, ADIDAS ORIGINALS arşivlerinden yararlanarak sporu sokağa taşıdılar. TOPSHOP tasarım ekibinin en seçkin üyelerinin ADIDAS ORIGINALS arşivlerine girmesi ile iki vizyoner marka buluştu. Klasikler, nihai kapsül koleksiyonu yaratmak üzere en üst düzey tasarımcılar tarafından renkli baskılar ile yeniden diriltilip tasarlandı.

TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS (22)

 

Koleksiyondaki özel TOPSHOP baskıları Londra manzaralarından ilham alırken, ADIDAS ORIGINALS’ın şehirli mirası da tarzından ödün vermeden yeni kurallar ile oyuna dahil oluyor. İkonik üç çizgi ve trefoil, grafik desenler ve parlak renkler arasında öne çıkarak bölgesini belirliyor ve oyunu kazanıyor.

TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS

Dokunma duyusuna hitap eden kumaşlar, adeta ‘bana dokun’ diye bağırırken kalabalıkların arasından kayıp gidiyor ve dokunduğu yeri adeta ateşe veriyor. Son derece ince ipeksi bakır lifi ve hafif trikolar, kapüşonlu sweatshirtlere ve cesur tulumlara sıkı bir doku getirirken yelek ve tişörtler, baskılı file ve renkli pamuk panelleri birleştiriyor. Bedenler vücuda hoş ve gevşek bir şekilde otururken zıtlık beklentisine yanıt veriyor. Koleksiyonda spor detaylar üstün geliyor, gösterişli kesimler vurgulanıyor. Tekno dikişler ve gizli cepler ADIDAS ORIGINALS ruhunu yaşatıyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *