CACHAREL’İN ÖZGÜRLÜK VAAD EDEN YAZ KOLEKSİYONU

By  |  0 Comments

Cacharel modern ve iklimsiz 2015 yaz koleksiyonunu tanıttı. Tanıtıma katılan davetliler Mehmet Turgut’un green box’ta çektiği fotoğraflarla kendilerini Los Angeles kumsallarında buldular.

1

Cacharel’in 2015 yaz koleksiyonu, keşif ruhunu yaşayan özgür erkeklere şıklığı ve sınırsız hareket kabiliyetini bir arada sunuyor.  Koleksiyon, hem şık ve ağırbaşlı olan hem de hareketlerinin kısıtlanmasını istemeyen erkekler için tasarlandı.  Markanın amacı, iklimsiz ve zamansız bir şıklık sunmak. Çok yönlü yeni koleksiyonun her parçası, yaşamın her yönü için farklı ortamlarda, farklı tarzlara adapte edilebiliyor. Mavinin domine ettiği dinamik renkler, konfora öncelik veren ancak netliğini koruyan formlar, floral ve geometrik desenler, Cacharel’in yeni koleksiyonunu tanımlıyor.

2

Katalog çekimleri Los Angeles’da yapılan yeni koleksiyonun lansmanında kıyafetlerin sunumu, P Blok fotograf stüdyosunda Mehmet Turgut’un fotograf çekimi eşliğinde yapıldı. Aralarında Emre Karayel, Oktay Kaynarca, Başak Sayan, Caner Özyurtlu, Ayşe Hatun Önal, Mert Tünay, Başak Dizer ve Levent Erden’in de bulunduğu, moda ve basın çevresinden davetliler green box tekniğiyle çekilen karelerde birkaç saatliğine kendilerini Santa Monica plajlarında ve sokaklarında buldular.

LOS_ANGELESDAYIZ (3)

LOS_ANGELESDAYIZ (1)

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *