COOL PEOPLE | SAVAŞ KIRAN

By  |  0 Comments

Kimsin ve ne iş yapıyorsun?

Merhaba, Savaş Kıran ben. 1988 doğumluyum. Çanakkaleliyim, İstanbul’da yaşıyorum. Beden eğitimi spor yüksek okulu’ndan mezun olduktan sonra modellik ve aynı zamanda yüzme antrenörlüğü yapmaya başladım. Daha sonra Kanal D’de yayınlanan Alabora adlı yarışmaya katıldım. Aldığm tepkiler gerçekten hoşuma gitti . Ardından herşey birbirini takip etti, öncce TRT Belgesel kanalına “Extreme Türkiye Yap Bakalım” isimli bir spor projesinde sunuculuk yaptım. Bu Tarz Benim yarışmasından sonra Döndür Şansını adlı yarışma programına dahil oldum.

Tabii bunları yaparken aynı zamanda da kendimi geliştirme çabam vardı. İnsanların aklında “potansiyel yarışmacı” olarak kalmak istemedim. Tüm bunlar olurken oyunculuk eğitimime devam ediyordum. Benim için oyuncu olmak, Anthony Hopkins gibi olmak. Kendimi oyunculuk alanına hep yakın hissettim ve bu meslekte ilerlemek için sabırsızlanıyorum!

 

Aldığın en pahalı parça hangisi?

Arabam.

Dolabındaki en cool parça?

Kırmızı deri ceketim.

savas1

Sadece bir markadan giyiniyor olsan hangisini tercih ederdin? Neden?

Armani. Çünkü kendine has bir havası olduğunu ve tarzımı yansıttığını düşünüyorum. Ve tabii ki kalitesinden bahsetmemek olmaz!

İstanbul’un en cool mekanı?

Chilai, Bebek.

Şans verilseydi İstanbul’un hangi semtini baştan yaratmak isterdin?

Kadıköy, Moda’yı kesinlikle baştan yaratmak isterdim.

savas2

Evinin dekorasyonundaki en sevdiğin obje?

Rahat koltuğum. Orada uzanıp film izlemeye bayılıyorum.

İlham aldığın stil sahibi biri var mı? Kim ve neden?

David Beckham. Kendine has bir tarzı var ve giydiği herşeyi kendine yakıştımasını, tarzına kolayca entegre etmesini iyi biliyor.

Bugüne kadar en zevk aldığın mekan/party/şehir ve nedeni?

Okulumun son yılında, Eskişehir 222 Club’da gerçekleşen bir üniversite partisiydi. Herkes öğrenciydi ve herkes eğlenmek için oradaydı.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *