DÜNYA’NIN EN COOL KAYAK MERKEZLERİ

By  |  0 Comments

Kış aylarının en sevdiğimiz aktivitelerinden biri olan kayak zamanı geldi. Türkiye’de ve Dünya’da, kayak ve çeşitli kış sporlarını yapmak için artık pek çok alternatif var.

Eğer siz de farklı alternatiflerin peşine düşüp Türkiye ile sınırlı kalmak istemeyenlerdenseniz sizin için seçtiğimiz dünyanınen cool kayak destinasyonlarına göz atın!

Bembeyaz kayak cenneti: Aspen

Aspen-Colorado2

Colorado’da bulunan Aspen, kış aylarında benzersiz fırsatlarıyla eğlence, tatil ve muhteşem bir kayak keyfi vaat ediyor. Ünlü isimlerin gözdelerinden olan bu merkez, tüm kayak seviyeleri için uygun bir ortam sağlıyor.

Gündüzden geceye uzanan eğlence: Bansko

bansko

Bulgaristan’ın en iyi pistlerine sahip kayak merkezi olan Bansko’ya son zamanlarda Türkiye’den oldukça rağbet var. Tarihi ve şirin bir Bulgar kasabası olan Bansko’da yaklaşık 13 pist bulunmakta. Gece hayatı içinde pek çok seçeneğe sahip olan Bansko’dan gündüzden geceye keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Fransız Alpleri’nin kalbinde Les Airelles

Les-Airelles-by-night

Fransız Alpleri’nin arasında bir mücevher gibi ışıldayan Les Airelles, dünyanın en güzel kayak alanlarına giriş imkanı sunuyor. Kayak meraklıları başta olmak üzere, doğanın ve karın tadını çıkarmak isteyen herkesi bekleyen Les Airelles, her ziyaretinizde farklı deneyimler yaşamanızı sağlayacak kadar çok seçenek sunuyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *