EN COOL 5 TRENÇKOT

By  |  0 Comments

Sezonlar değişiyor, değişen sezonlar yepyeni trendleri beraberinde getirirken gardıropların kilit parçalarını da değiştiriyor. Kimi zaman bomber ceketler, baş tacı olurken kimi zaman da onların yerini deri ceketler alabiliyor. Tüm bunların arasında trençkotlar, diğer türdeşlerinin aksine gardıroplardaki yerlerini her zaman koruyorlar.

Dolapların vazgeçilmesi olan trençkotları doğru parçalarla eşleştirmek şöyle dursun, doğru trençkotu bulmak da oldukça önem taşıyor. Bunlardan ötürü sezonun en yeni trençkotları arasında ava çıktık ve en cool 5 trençkotu seçtik.

diesel

DIESEL

Pamuk ve pamuk polyester karışımından yapılan çift yakalı Diesel trençkot,  navy rengi ve kullanışlı kesimi ile hem klasik hem de casual tarzda kullanım için ideal.

hugo by hugo boss

HUGO BY HUGO BOSS

Ne çok klasik ne de çok sportif. Sadeliği seven, siyahın asaletine inanan ve de her durumda orta kıvamı tutturanlar için biçilmiş kaftan.

maison-martin-margiela

MAISON MARTIN MARGIELA

Konu vintage dokular olunca, Maison Martin Margiela, her zaman eski ve yeni arasında mükemmel bir denge kurmayı başarır. Bu klasik trençkot, eskilere ait gözüküyor ama tamamen yeni hissi veriyor.

michael kors

MICHAEL KORS

Klasik, detaylar açısından zengin ama hala şık ve sade. Bu Michael Kors trençkot, rengi kesimi ve detaylarıyla gardırobunuza eklemeniz gereken zamansız parçalardan.

tommy hilfiger trenchcoat

TOMMY HILFIGER

Doğaya dönüşün öne çıktığı şu günlerde, toprak tonlu, klasik trençkot stiline sahip Tommy Hilfiger’a yatırım yapmak hiç de mantıksızca olmayacaktır.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *