EN COŞKULU YILBAŞI BOMONTİ HİLTON’DA

By  |  0 Comments

Şehrin en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, yeni yılda coşku ve eğlence dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor. The Globe, ödüllü şef Yannis Manikis’in birbirinden lezzetli yemekleriyle keyifli bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler için güzel bir alternatif sunuyor. Yılbaşı partisinde altı lezzet seçeneğinin, alkolsüz içeceklerin ve gece yarısı bir kadeh şampanyanın dahil olduğu menü 240TL. The Globe’daki keyifli yılbaşı yemeğinin ardından dilerseniz İstanbul’u ayaklarınızın altında ışıl ışıl seyredeceğiniz rooftap bar Cloud 34’de saat 22’den itibaren DJ performansıyla geceye devam edebilirsiniz.

24 Aralık akşamı Noel’i kutlamak isteyenleri ise The Globe’da ödüllü şef Yannis Manikis’in hazırladığı dört lezzet seçeneği sunan menü içecekler hariç kişi başı 140TL. Ayrıca noel akşamı en az altı kişilik gruplar için özel olarak hazırlanan ‘’Traditional Roasted Whole Turkey Family Dinner’’ yemeği de içecekler hariç kişi başı 120TL. The Globe Restaurant’ta 25 Aralık tarihine özel olarak 12.00-15.00 arasında servis edilen Santa’nın Brunch’ında gecenin yorgunluğunu çıkartabilirsiniz. Çocuklara yeni yıl ruhunu yaşatmak için Noel Baba’nın da olacağı bu özel brunchta ayrıca çocuklar için özel aktivite odası sunuyor.

The Globe Restaurant’ta yapılacak çekilişlerle renkli hediyeler dağıtılacağı bu özel brunch kişi başı 180TL. Dilerseniz, Noel yemeğinin ardından otelin İstanbul manzaralı odalarında konaklayıp, ertesi güne “Santa Brunch” ile zengin bir kahvaltı ve masajla başlayabilirsiniz. Bu özel paket, spa bakımlarında %20 indirim ve Cloud 34’deki yılbaşı partisine ise %30 indirim kazandırıyor.

 Grand Patisserie’de 19-31 Aralık’da yılbaşına özel ürünler satılacak

Hilton İstanbul Bomonti’nin seçkin pastanesi Grand Patisserie’de, 19-31 Aralık tarihleri arasında yılbaşına özel ürünler satışa sunulacak. Yılbaşına özel tatlılar, pastalar ve kurabiyeler satılacak ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca bu tarihler de 12:00 – 14:00 ve 18:00 – 20:00 saatleri arasında raklet peyniri ve sıcak şarap istasyonları ücretsiz olarak misafirlere servis verecek.

Huzur veren tasarımı, yerli ve yabancı uzman terapistleri, tüm stresinizi alacak masaj seçenekleriyle yorucu bir yılın ardından dinlenmeniz için eforea Spa size özel fiyat seçenekleri sunuyor. 1-31 Aralık tarihlerinde Türk hamamı ve sizin tercih ettiğiniz 50 dakikalık masaj paketine 458 TL yerine 320TL’ye sahip olabilirsiniz.

Rezervasyon ve bilgi için: + 90 212 375 3000 // http://hilton.com.tr/tr/hiltonistanbulbomonti/

 

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *