İHTİYACINIZ OLAN 5 TAKIM ELBİSE

By  |  0 Comments

Eğer doğru olanı arıyorsanız, bu 5 takım elbise hayatınızın sonuna kadar sizinle kalacak.

Her Sezon İçin Navy Yün Takım Elbise

01

Bu takım elbise, her durumda işe yaramak için yaratılmış. O size öğle yemeklerinden iş görüşmelerine kadar hemen hemen her yerde eşlik edebilir. Üstelik bu renk herkese yakışıyor. Nefes alan, hafif bir yün seçin ve bırakın o sizi soğuk kış gecelerinden sıcak yaz günlerine kadar taşısın.

İlkbahar/Yaz İçin Haki Koton Takım Elbise

02

Hiçbir şey yeni koton takım elbise gibi ‘sıcak’ diyemez. Klasik haki rengi bir nedenden ötürü burada: o hem ofis saatleri için uygun hem de boş hafta sonu günleri için. Onları kısa kollu beyaz canvas gömleklerle, beyaz sneakerlarla eşleştirmeyi deneyin. (çorapsız tabii ki!)

Çift Göğüslü Takım Elbise

03

Dandy görünümünü elde etmenin çift göğüslü takım elbiselerden başka daha iyi bir yolu yok. Kutu kesimleri, daha rahat formları tercih edin.

Gri Fanila Takım Elbise

04

Önce çalışan sınıfın üniforması şimdilerde ise daha aykırı daha stil sahibi. Ve tabii ki hala acil durum kurtarıcısı. Orta gri tonlarını seçin, beyaz gömlek ve siyak kravatla eşleştirin. Hafta sonu için ise sweatshirtlerin üstüne giyerek katlar yaratın. Gri fanila ceket özgür kalmak üzere!

Smokin

05

Kiralamayı geçin ve bir smokin satın alın. O bir yatırım ama yatırım yaptığınız bir takım elbise değil daha iyi görünen sizsiniz, unutumayın!

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *