KENZO X H&M KOLEKSİYONUNDAN İLK GÖRÜNTÜLER YAYINDA!

By  |  0 Comments

H&M, KENZO x H&M iş birliği için ikonik moda ve müzik fotoğrafçısı Jean-Paul Goude tarafından çekilen, Iman, Chance The Rapper ve rapper Suboi’nin yer aldığı ilk kampanya görsellerini yayınlandı. Kampanya fotoğraflarında moda, müzik, sanat ve aktivizm dünyasından dünyaca tanınan isimler var. Iman, Chance ve Suboi fotoğraflarda görünen ilk marka elçileri oldu. Kampanya için Goude kendine has ikonik stilini kullanarak, koleksiyondan desenleri yeniden bir araya getirdi ve koleksiyonun karakterini yansıtan görüntüler yakaladı.

Yayınlanan ilk fotoğraflara eşlik eden üç film ise İsveçli yönetmen Max Vitali tarafından çekildi. Filmler, Chance, Iman ve Suboi ile yapılan röportajları içeriyor. KENZO x H&M kampanyasının tamamı 17 Ekim’dehm.com’da yayınlanacak. Kampanyadaki cast’ı tamamlayan isimler ise Rosario Dawson, Ryuichi Sakamoto, Chloë Sevigny ve  Xiuhtezcatl Martinez’den oluşuyor.

KENZO x H&M koleksiyonu 3 Kasım’da dünya çapında 250 seçili mağazada satışa sunulacak. Türkiye’de ise sadece Zorlu Center, İstinye Park, Bağdat Caddesi, Ankara CEPA AVM ve İzmir MaviBahçe AVM mağazalarında satışa sunulacak.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *