TURKISH LEATHER THERE IS NO BETTER

By  |  0 Comments

Deri Tanıtım Grubu’nun Arda Turan ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, Duomo’da yer alan açıkhava ilanı büyük ses getirmişti. Bu çalışmanın bir devamı olarak, Türk derisinden hazırlanan yeni sezon koleksiyonları, yine Arda Turan ve ünlü model Jelena’nın yer aldığı çekimlerle Beykoz Kundura Fabrikası’nın etkileyici atmosferinde gerçekleştirildi.

dtg_adamintown2

Ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz’ın objektifinin karşısına geçen Arda Turan’ın enerjisinin karelere yansıdığı çekimde, Mr. & Mrs. Leather karakterlerine bürünen Arda ve Jelena’nın stylingi ise Alexander Kokoskeriya’ya ait.

Asla modası geçmeyen derinin bu sezon kürklü biker ceketler, trençkotlar, deri etek ve pantolonlarla tamamlandığı koleksiyonlarda, beyaz tabanlı deri spor ayakkabılarda düz renkler kadar yılan derisi, piton kullanımı da dikkat çekiyor. Deri bağcıklı botlar, kısa paçalı deri pantolonlarla spor-şık silüetler yaratıyor. Deri kemeler ve çantalarla tamamlanan kombinler, derinin şık ve cool duruşunu karelere taşıyor.

Türk derisini dünya standartlarında hak ettiği yere oturtmak için durmaksızın çalışan Deri Tanıtım Grubu’nun yeni sezon çekimi, Eylül ayında Duomo’da sergilenerek göğsümüzü kabartmaya devam edecek.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *