NE VAR NE YOK?

By  |  0 Comments

Yazı: Erhan Dalfidan

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Leona Lewis 2015 ‘in ilk günlerinde yeni albümü ile geri dönüyor. 

Albümde yer alacak çıkış parçasını piyano başında söyleyip videoya çeken Lewis çektiği videoyu hayranları ile sosyal medyadan paylaştı.
Videonun altına “ 2015 ‘te albüm” hazır notunu da düştü.

Calvin Harris ünlü bir gözlük markasının reklam yüzü oldu.
Ünlü Dj müzik hayatı dışında da yaptığı işlerle kendinden oldukça söz ettiriyor.
Markanın tanıtımı için fotoğraf çekimlerine başlayan Harris’i Ocak ayı itibari ile gözlük markasının yüzü olarak heryerde görebileceğiz.
Taylor Swift’in son hiti “Blank Space” e Pitbull remixi.
Swift, 1989 albümünün hit parçalarından biri olan Blank Space şarkısının Pitbull ile birlikte yaptığı remix versiyonunu yayınladı.
Little Mix grubu yeni yıl için sürpriz bir şarkı hazırladı.

Yeni yıl için bir şarkı ve video klip hazırlayan grup geçtiğimiz günlerde video’yu yayınladı.
2015 Brit Ödülleri Gecesi’nde sahneye çıkacak isimler yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Taylor Swift, Ed Sheeran ve Sam Smith ilk üç isim olarak belirlendiler. Bu üçlü hem büyük ödül için yarışacak hem de sahne performanslarıyla geceye renk katacaklar. Taylor Swift son olarak 2013 yılında Brit Ödülleri’nde sahneye çıkmış ve “I Knew You Were Trouble”’ı seslendirmişti. Son albümü “1989” İngiltere’de büyük başarı elde ederken, İngiliz medyası da Taylor Swift’i “Yılın en güçlü kadını” olarak seçmişti.
Müzik endüstrisinin son zamanlardaki en gözde iki ismi Ed Sheeran ve One Republic grubunun solisti Ryan Tedder bir araya gelerek hayranlarını oldukça heyecanlandıracak ortak bir proje yapmaya karar verdiler. Şarkı tamamiyle hazır olmadan detayları paylaşmayacaklarını söyleyen Tedder ve Sheeran’ın yapacakları şarkıyı heyecanla bekliyoruz.

Modayı yakından takip eden şarkıcı Rita Ora, bu yıl renkli kürklerin moda olmasıyla birlikte son günlerde objektiflere kürkle yakalanıyor. New York’ta alışveriş yaparken görüntülenen Ora, üzerindeki kürkle herkesi şaşırttı.
Aşırı tüylü ve dikkat çekici bir kürk giyen Ora modacılar tarafından abartılı bulundu.
Justin Timberlake ve eşi Jessica Biel “In Touch dergisi Joey Fatone’nin eski grup arkadaşı JT ve Jessica’nın ilk bebeklerini beklediklerini açıkladığını belirtti. Joey “Justin bana bir sure once söyledi ve bende ağzımı sıkı tuttum. Ama artık konuşabilirim” dedi.

İngiliz şarkıcı Sir Elton John 2005 yılından beri ‘medeni ortaklık’ yoluyla birlikte yaşadığı David Furnish ile dünya evine girdi.
Pazar günü evlenen çift, düğünlerini anı anına Instagram’da paylaştı.
Çiftin Londra yakınlarında bulunan konutunda gerçekleşen nikah töreninde ünlü dostları Elton John’u yalnız bırakmadı.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *