PHARRELL WILLIAMS YENİ G-STAR RAW ORTAĞI

By  |  0 Comments

G-Star RAW ve Pharrell Williams, Pharrell Williams’ın denim markasının ortak sahibi ünvanını taşıyacağı stratejik işbirliklerini açıklıyor. Ortaklık çerçevesinde Pharrell Williams, marka bünyesinde koleksiyonlardan reklam kampanyalarına ve iş stratejilerine farklı yaratıcı katmanlara dahil olacak.

Bu ortaklık G-Star ve Pharrell Williams’ın firması Bionic Yarn’ın iki yıllık RAW for the Oceans işbirliğini takip ediyor, programda geri dönüştürülmüş okyanus plastiği denime dönüştürülüyordu. Tasarım görüşleri ve yaratıcılıkta yerleşmiş uyumluluklar sayesinde Pharrell’in G-Star ile ilişkisi iki tarafın da yenilik peşinde olması ile doğal bir uyum olarak ortaya çıktı.

G-Star ve Pharrell Williams yenilikçi ve sürekli beklenmeyeni arayan bir estetiği paylaşıyor.

Pharrell: “G-Star bağımsız ve ileri düşünen bir firma 21. yüzyılın nihai jean markası olacaklarına inanıyorum. Bu görevin bir parçası olmayı ve G-Star’ın geleceğinin yaratılışına ortak olmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

image
3D denim, kitle piyasası ustalığı gibi ileri düşünen tasarım konseptlerinin yaratıcısı, trendleri belirleyen endüstriyel tasarımcı Marc Newson ile işbirliği, mobilya serisi Prouvé RAW Office ve dünya satranç şampiyonu Magnus Carlsen ile ortaklık gibi ilerici hamlelerle anılan G-Star, Pharrell ortaklığı ile beklentilerin ötesine geçerek umulmayanın peşinden koşmayı öngörüyor.

Thecla Schaeffer, G-Star RAW Pazarlamadan Sorumlu Başkanı konuyla ilgili düşüncelerini şu cümlelerle dile getirdi: “Pharrell Williams ile çalışarak, Pharrell’in yeni ürün fikirleri ve sürdürülebilirlik vizyonları yaratmaktan yeni marka deneyimleri oluşturmaya kendisinin sınırları zorlamasına imkan tanıyarak yeniliklere devam etmeyi amaçlıyoruz. Denim’in geleceğini yeniden hayal etmek için G-Star’da Pharrell’e hoşgeldin demekten dolayı çok heyecanlıyız.”

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *