ROWAN ROW: FASHIONABLE INFLUENCER

By  |  0 Comments

INFLOW Global Summit’18 kapsamında tüm dünyadan moda, seyahat, gastronomi, güzellik ve bakım gibi farklı konularda milyonlarca takipçisi bulunan 100’e yakın yabancı influencer İstanbul’a geldi. Panel ve keynote’lar, birebir marka-influencer görüşmeleri ve daha birçok aktiviteyi bir araya getiren INFLOW Global Summit’18, Influencer Pazarlaması alanındaki kanaat önderleri, sektör profesyonelleriyle yerli-yabancı influencer’ı buluşturuyor. Dünyaca ünlü moda bloggerı olan Rowan Row ile bir araya gelip sosyal medyadaki yükselişi hakında konuştuk…

Röportaj Alexander Koko

Bir moda blogger’ı ve life style influencer’ı olmaya nasıl karar verdiniz? Kariyeriniz basıl başladı? 

Çocukluğumdan bu yana hep sevdiğim şeylerle insanlara ilham vermek istedim. Uzunca bir süre fitness sektöründe çalıştım. O zamanlar giydiklerimi sosyal medyada paylaşmaya başladım. Moda sayfalarında paylaşımlarımı yayınlamaya başladıklarında, bu işi sürdürmeye karar verdim.

Dünyaca ünlü bir moda blogger’ı ve life style influencer’ı olmanın en önemli ve kritik adımları neler? 

Bence en önemlisi sürekliliktir. Tabii ki, tutku devamında bir çok şeyi getiriyor. Birçok kişi bu potansiyeli taşıyor. Görünüşleri moda bloggerı gibi olsada söylediğim gibi bu yönde süreklilikleri yok. 

Küresel olarak modanın yüzü bugünlerde gerçek anlamda değişim gösteriyor. Farklı moda markalarının sunduğu koleksiyonlardaki detayların giderek daha fazla birbirine benzediğine şahit oluyoruz… Bu anlamda kişisel tarzımızı kaybettiğimizi düşünüyor musunuz? Sokaklarda şu an neler oluyor?

Günün sonunda moda her zaman değişecek. Ki aslında bu da harika. Aksi halde çok sıkıcı olurdu. Trendlere uyum sağlayamamamız sebebiyle kişisel tarzımızı kaybettiğimizi düşünüyorum. Çevreme yararlı olması adına, bu konuda etrafımdakiler için farkındalık yaratma çabasındayım. 

Siz kişisel tarzınızı nasıl tanımlarsınız?

Genelde kendimi birden fazla stile sahip bir kişi olarak nitelendiriyorum. “Rowan Row”ı yarattığımda, herkese ilham vereceğini düşündüm. Kişisel tarzım klasikten sportif tarza kadar uzanıyor. Tarzınızı seçmek ve oluşturmak tamamen size bağlı. 

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *