ÖZEL GÜNLER İÇİN BAKIM REHBERİ

By  |  0 Comments

Sadece Sevgililer Günü için değil, tüm özel günlerde ihtiyacınız olacak bir bakım rehberi hazırladık.

Nefesinizin bir çiçek gibi taze olduğundan emin olun. Amerika’da yapılan  bir araştırmaya göre kötü kokan bir nefes , ilk buluşmalar için anlaşma bozan bir nitelik taşıyor. Ferah bir nefes için spreyler, özel aromalı diş macunları ve diş ürünleri kullanabilirsiniz.

Yüzünüzdeki kıllar hakkında titiz olun. Sakallar, hatta bıyıklar (herkes için değil) son dönemlerde oldukça revaçta. Kadınlar da bir erkeğin sakalını stiline denk getirse de, dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Bakım ve temizlik. Bu yüzden sakalınızın siz ve sevgilinizin arasına girmesine izin vermeyin. Güzel kokular ile Tom Ford’un odunsu esaslara sahip sakal yağını ya da Mr Natty Frank’in özel iksirini deneyebilirsiniz.

Dudaklarınızı öpülmeye değer hale getirin. Yumuşak, pürüzsüz bir dudaklara, kim karşı koyabilir? Üstelik romantizmin doruklara ulaştığı böyle bir günde. Dudak balmlarıyla dudaklarında yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü elde edebilirsiniz.

Cildinize parıltılar ekleyin. Araştırmalara göre parıltılı, yağlı bir görünümü (kirli değil) olan ciltler, erkeklere artı puan olarak geri dönüyor. Siz de Cildinize kremler, pudralar ve spreyler ile parıltılar ekleyebilirsiniz.

İstenmeyenleri gizleyin. Bu özel günde cildinizde bir kaç sivilce çıktı ya da istenmeyen morluklar mı var. Özel bir kapatıcıyla onları gizleyin.

Her zaman hazırlıklı olun. Deodorantınızı, parfümünüzü ve mümkünse nefes spreyinizi her zaman yanınızda taşıyın.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *