MODASI GEÇMEYEN 5 SAÇ KESİMİ

By  |  0 Comments

Aslan yelesi, at kuyruğu, mantar kafa saç kesimlerinin ortak noktası neydi? Bir süre için, bazı erkekler onların güzel göründüklerine karar verdiler. Ama onlar yanılıyorlardı.

Peki aşağıdaki 5 erkek saç kesiminin ortak noktası ne? Onlar her zaman güzel göründü ve her zaman da öyle görünecek.

Her erkeğin hayatında bazı şeyleri klasik tutmak istediği zamanlar vardı, özellikle konu saçı olunca. İşte, asla stilin dışına çıkmayacak, zamansızlığını koruyacak 5 saç kesimi takdimimizdir.

Sıfıra Yakın (3 Numara) Saç Kesimi

01

3 numara, oldukça az bakım gerektiren bir saç kesimi. Ama keskinliğini korumanız için berberinizi düzenli olarak (her 3 yada 4 haftada bir) ziyaret etmenizi gerektiriyor. Moda ve filmler tarafından popülerliği korunuyor.

Yan Kesim

02

Bu görünüm 50’lerde aykırı ve iyi görünümlü olmanın protokol olduğu zamanlarda doğdu. Yana doğru taranmış kısa saçlar, başkaldırı ile eş anlamlı. Az bakım gerektiren bir saç kesimi, pek fazla post prodüksiyona ihtiyacı yok.

Uzun Kesim

03

Bu kesim pek fazla bakıma ihtiyaç duymadan saçınızı sık ve kalın gösteriyor. Düzgün bir şekilde uzuyor. Bunun anlamı berberinizi çok fazla sıklıkla ziyaret etmenize gerek yok.

Kısa Dik Saç Kesimi

04

Bu kesim, orta yaşlı erkeklerde ve saçına çok fazla zaman harcamak istemeyen erkeklerde işe yarıyor. Bu saç kesimi iş için akıllıca ve mükemmel, hafta sonu için ise dağınık ve karışık olabilir.

Arkaya Doğru Yatırılan Saç Kesimi

05

Bu kesim, 1920’lerden günümüze kadar halk figürleri, iş adamları ve Hollywood yıldızları tarafından kullanıldı. Hem genç delikanlılar hem de olgun erkekler için ideal.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *