TONI&GUY’IN YENİ STARLARI

By  |  0 Comments

Glamour Koleksiyon 3D Volumiser – 3 Boyutlu Hacim Verici Şekillendirici Sprey

1

45 TL

Saçlarınızda diplerinden uçlarına kadar hacim ve dolgunluk yaratırken aynı zamanda doğal bir parlaklık kazandırır. Kuru saçlarınızı katmanlara ayırın ve 3D Volumiser’ ı eşit bir şekilde saçınıza püskürtün, şekillendirici yardımı ile dilediğiniz şekli verin.

Classic Koleksiyon Wave Memoriser – Dalga Sabitleyici Krem Jöle

4

45 TL 

Saçlarınızda doğal görünümlü ve yumuşak bukleler yaratmanıza yardımcı olur. Buklelerin belirgin ve parlak görünmesini sağlar. Shape Recall teknolojisi sayesinde gün içerisinde dalgaların yeniden belirginleşmesine yardımcı olur. Ceviz büyüklüğünde ürünü havlu ile nemi alınmış ya da kuru saçınıza ve saç uçlarınıza uygulayın. Elleriniz ile şekil verin.

Creative Koleksiyon Style Spray Wax – Şekillendirici Sprey Wax

2

40 TL

Saçları ışıltı ile belirginleştirir. İçerdiği mineral yağ sayesinde saç tellerini birbirinden ayırarak, özellikle kısa saçların kolayca şekil almasına ve gün içinde tekrar şekillendirilebilmesine yardımcı olur.Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Nemli saçınıza püskürterek şekil verin veya belirgin katmanlar ve güçlü dalgalar için kuru saçınıza eşit bir şekilde uygulayın.

MEN Koleksiyon Styling Clay – Şekillendirici Wax Sert Tutuşlu Mat Etki

3

35 TL

Sıkı tutuşu ile saç hatlarını keskinleştirirken, saça mat bir görünüm verir. İçeriğindeki wax ve özel şekillendiricilerin bileşimiyle saçın kolayca şekil almasını sağlar.Men Clay’ i avuç içlerinizde ovuşturarak ısıttıktan sonra kuru saçınızın diplerinden uçlarına kadar uygulayın ve elleriniz ile şekil verin.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *