TAKIM ELBİSENİN YENİ KODLARI

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

Takım elbiseler, her erkeğin hayatında anahtar parça olarak kalmaya devam ediyor. Fakat bu sezon tasarımcılar, klasik giyimin nadide parçası takım elbiseleri farklı bir şekilde kodlamaya karar verdiler.

Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna

Yaygınlaşan “city-meets-nature’ konseptinin altında, Ermenegildo Zegna’nın tasarımcısı Stefano Pilati, 3 parçalı takım elbiseyi farklı ve cool bir şekilde sunuyor. Tasarımcı, sıradan takım elbise ceketlerini, bomber ceketler ve parkalar ile değiştiriyor. Bu değişim, takım elbisenin klasik görünümünü alaşağı ediyor fakat bir yandan da onu stil içinde kucaklıyor.

Valentino

Valentino

Valentino, bu sezon bizlere yetişkin erkeklerin kamuflaj desenini nasıl giyeceğini gösteriyor. Bu keskin bir yapıya sahip koyu renkli como takım elbise, kamuflajın klasik giyimin içine sızdığında oldukça cool olabileceğinin başarılı örneklerinden biri.

Krisvanassche

Krisvanassche

Krisvanassche, kendi adını verdiği markası için, çizgi roman kitaplarından gelen mizah ürününü tasarımlarına sızdırmayı sever. Fakat, kurnaz semboller bir yana, bu look tamamen üstteki kısa ceket ve şuan her yerde görebileceğimiz alttaki skinny pantolon ile ilgili. (bu bile ona bir şans vermeniz için yeterli, değil mi?)

Lanvin

Lanvin

Muhteşem efektler ile desenleri karıştırmanın kralı olan Lanvin, bu sezonda iddialı ve yenileyici yaklaşımını takım elbiseler ile bir araya getirdi. Fakat, bu iksirin için de sihir yok, sadece bilinen bir kurala (büyük desenleri, küçükler ile eşleştir) ithaf ve tek bir renge bağlı kalma var.

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Camel takım elbiseyi çekici yapmak pek kolay değil. Fakat Louis Vuitton, onu çabasız bir şekilde şık ve çekici yaptı. Yakalı gömleklerin yerine, doğru bir şekilde basic tişörtler giyildi. Lütfen not edin! Bu hile aynı zamanda sizin bir kokteyl partide giymek istediğiniz diğer monokram takım elbiseler de de işe yarıyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *