TASARIM MI? OYUNCAK MI?

By  |  0 Comments

Editör : Onur Yüksel 

Zegna

e.zegna1

İtalyan lüks moda markası Ermenegildo Zegna bluetoohlu spor ceketini Ağustos ayı sonunda satışa sundu. Giyilebilir teknoloji alanında yapılan çalışmalar böylece lüks moda markalarına da sıçramış oldu. Ceketin kolunda yer alan joystick ile bluetooth destekli mobil cihazlar kontrol edilebiliyor.

e.zegna2

Slim-fit kesim, su geçirmez ve çift fermuarlı olarak tasarlanan ceket ile telefon çağrılarını da cevaplayabiliyorsunuz. Ceket telefon ve müzik çaların için kullanım klavuzu ile birlikte geliyor. Şimdilik ceket için geliştirilmiş bir uygulama bulunmuyor. Ama yakın zamanda çıkacağına şüphemiz yok. Kırmızı ve Mavi renk seçeneği olan Ceketin fiyatı : 1,295 Dolar

e.zegna

iPhone’nun Tahta Atı

tahta-kılıf1

iPhone kılıflarının o kadar çok çeşidi var ki, seçim yapmaktan zorlanıyor insan. Şık mı dursun, farklı bir tasarım mı olsun yoksa çok iyi korusun mu? Bu soruların cevaplarını birleştiren ve şimdiye kadar hiç denenmemiş bir işe imza atmış Grovemade. Akçaağaç üzerine dilediğiniz instagram fotoğrafınızı basıyorlar. İki parça olan kılıf kolayca takılabiliyor. iPhone5 ve 5s ‘e uyulu kılıf için siparişinizi buradan verebilirsiniz. Fiyatı 99 $

tahta-kılıf-3

tahta-kılıf-2

Zamana Ron English Ayarı

flud1
flud4

Flud bir kez daha Ron English‘i ziyaret etmiş. “Tabi neden olmasın” cevabını alınca da hızlıca kapsül koleksiyonu satışa sunmuş. En ünlü sokak sanatçılarından biri olan Ron English’in çizimlerine kolunuzda yer açmak isterseniz, saatin fiyatı 50$. Koleksiyona özel hazırlanan Popaganda kutusu için bile alınabilir. Biraz hızlı davranmakta fayda var, koleksiyondaki saatlerin hepsi sınırlı sayıda üretilmiş. Tabi heyecan olsun diye o sayıyı da söylememişler.
Şimdi Japonya’da olmak vardı.

flud3kutu

flud2

CAPCOM 30. Yılını Kutluyor

capcom1

capcom2

CAPCOM, 30.yılını kutlayan marka takipçilerine özel çıkardığı koleksiyonda oyun karakterlerini kullanmış. GEEK olsun olmasın, her erkeğin hayatının bir döneminde karşılaştığı bu karakterleri kahve kupasında, anahtarlıkta, telefon kılıfında görmek isterseniz Japonya’da olmanız gerekiyor. Neden böyle bir karar aldılar bilmiyorum fakat ürünler sadece Japonya’da satışa sunuldu. Şanslıysanız e-bay’de de bulabilirsiniz, ama satışa çıkar çıkmaz tükendiğini de eklemek isterim. Japonya’da tanıdığı olan varsa daha garanti.

capcom3

capcom5

capcom4

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *