THE COOLEST DJ EVER : FURKAN KURT

By  |  0 Comments

Yarışmada Carl Cox gibi bir mentorun oldu, nasıl gitti onunla çalışmak?

Carl Cox dünyanın gelmiş geçmiş en efsanevi DJ’idir. Gerçekten kendimle gurur duydum onunla el sıkıştığımda. Çalışmak büyük zevkti.

Seni bu yola merak sardıran şey neydi, Nasıl başladı DJ’lik hikayesi, kimleri dinlerdin ya da kimleri gördün de etkilendin?

DJ’liğe büyüklerimi izleyerek biraz da etrafımın etkisiyle başladım diyebilirim. Küçüklüğümde baya rock , hip hop dinleyen bir adamdım. Ama sonrasında Carl Cox beni etkileyen kişidir. 

DJ’ler bazen ortam eğlenmese de kendi bildikleri tarzı hiç değiştirmeden geceyi sonlandırıyorlar, senin bu duruma bakış açın ne? Ortam için -çok tarzının dışına çıkmadan- ufak tatlı sürprizler yapılabilir mi? 

Ben bunu eleştirebilecek tecrübede bir adam değilim henüz, ama ben böyle yapmıyorum. Belirgin bir tarzım var evet ama önceliğin çaldığın kişiler olmalıdır. 

Bu yarışma öncesinde bile neredeyse her günü dolu bir DJ’din, bundan sonra temponun daha da hızlanacağını tahmin ediyorum, bununla nasıl başa çıkacaksın? Kendine nasıl bakıyorsun?

Haftanın bir günü futbol oynuyorum, bol bol geziyorum ve mutlu olmaya çalışıyorum, hepsi bu aslında… Çıkın gezin tozun arkadaşlar, spor salonlarda yaşamayın! 🙂

Sen bizi çok eğlendiriyorsun da seni en çok kimler eğlendiriyor?

Bu ülkenin star’ı Mahmut Orhan’dır. Ama Efe Kantel ve Doruk Güralp’in müziği de bir başka.

 

photography erman istahli

style alexander kokoskeriya

grooming chloe

interview oben budak

style assistant emir kaynak

photography assistant salih devrim

Prev2 of 2Next

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *