TWEEN KIŞ 2013/14 KOLEKSİYONU: MIX&PLAY

By  |  0 Comments

TWEEN 2013-2014 Sonbahar/Kış koleksiyonunda yenilikçi yöntemler geleneksel desenlerle harmanlanarak eşsiz bir denge kuruluyor. Çeşitli kumaş ve dokular içeren her bir ürün Tween erkeğine yine farklı ve bir adım önde olma ayrıcalığını sunuyor.

TWEEN-FW13-14-(14)

Bu sezon, militer ilham ve işlevsel detaylar özellikle dış giyim kategorisinde göze çarpıyor. Fonksiyonel açıdan geliştirilmiş kaplamalı su geçirmez ceketler ve fitilli kadife ile detaylandırılmış gömlek tarzı elyaflı montlar sezondaki erkek siluetini tanımlayan parçalar arasında yer alıyor.

Alışılmamış, fark yaratan uyumlar; ağır görünümlü hafif kumaşların teknik kumaşlarla birlikte kullanılması ve yün ilüzyonu yaratan 3D baskılar öne çıkan detaylar arasında.

Ekose gömlekler ve geleneksel keçeleştirme işlemi uygulanmış trikolarla oluşturulan kombinler şehirli erkeğin tarzını oluşturuyor.

TWEEN-FW13-14-(13)

Tween bu sezon özel dikimi aratmayan takımlarla yine dikkat çekiyor. Beden hatlarına oturan boyu kısaltılmış yepyeni bir kalıp, TWEEN erkeğinin beğenisine sunuluyor. Dar ve geniş yaka olmak üzere iki farklı modelde tasarlanan gömlekler ise, tek ceket veya takımlarla kombinlenip kusursuz şıklık yaratılıyor.

Renk paletini lacivert, gri ve haki tonlarında geliştiren Tween, koleksiyonunda dikkat çeken noktalar yaratmak adına kırmızı, sarı ve turuncu renklerine de yer veriyor.

TWEEN-FW13-14-(4)

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *