YOUR SUMMER DESTINATION: 5 COCKTAILS & MORE ALAÇATI

By  |  0 Comments

5 Cocktails&More Bu Yaz da Alaçatı’da
İstanbul’un iddialı kokteyl barı 5 Cocktails&More, bu yaz yine, başarılı mixologist’lerin ellerinde hazırlanmış, lezzetli ve kaliteli kokteylleriyle artık Alaçatı’da! “Summer House” konseptiyle Amerikan stilinde 60’lı yılların bahçeli ve teraslı yazlıklarını anımsatan 5 Cocktails&More, imza kokteylleri ve kişiye özel tatlarının yanı sıra Alaçatı baharatları ile yaz meyvelerini birleştirdiği kokteylleriyle de lezzet tutkunlarının gözdesi olacak.
Kokteyldeki yeni imza 5 Cocktails&More, İstanbul’dan sonra şimdi de tekrar Alaçatı’da lezzet tutkunlarıyla buluşuyor. Misafirlerine, Alaçatı’nın merkezinde kalabalıktan uzak terasta leziz ve günlük olarak taze meyvelerle hazırlanan kokteyller içme fırsatı sunan 5 Cocktails&More, yaz günlerinde güzel kokteyl hasreti çeken meraklıları için Çeşme’nin ilk akla gelen ismi olacak!
Menüsünde, başarılı mixologist’lerin hazırladığı 30 farklı imza kokteyl ile birlikte haute couture kokteyller ve klasik kokteyllerin orijinal ve yeniden yorumlanmış “new era” versiyonları bulunan 5 Cocktails&More, Alaçatı’daki lezzet avcıları için yepyeni tatlar sunuyor. Kokteyllerinde Alaçatı baharatlarını yaz meyveleriyle birleştiren 5 Cocktails&More’da, Alaçatı lavantası ile yapılan kokteyl mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında.
“Yazlık” konsepti ile 60’lı yılların Amerikan stilindeki yazlıklarını anımsatan 5 Cocktails&More’da, yine altın sarısı detayları, sanat eserleri, farklı ülkelerden toplanmış objeleri ve yeşillikler içindeki terasıyla Alaçatı’nın ilk “teras bahçe” konsepti uygulaması oluyor!

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *