AYŞE TOLGA’NIN ŞEKLİYLE ERKEK DEDİĞİN

By  |  0 Comments
ayşe-tolga2

ERKEK DEDİĞİN her daim taze ve temiz. Ne süslü bir kadın gibi girdiği mekanda kafaları kendine çevirtecek kadar iddiali kokan, ne de kebapçıdan yeni çıkmış gibi kokan, biraz sabun biraz turunçgil ve biraz da baharat KOKAR

ERKEK DEDİĞİN yaşına statüsüne hayat tarztna ne uyuyorsa ona BİNER …ama bana sorarsan, 1970 kabrio krem rengi Mercedes, 1968 Mustang, 1964 Porsche’ye BİNER 

ERKEK DEDİĞİN dostlarıyla gerçek muhabbet edebileceği samimi sıcak ortamlara GİDER bu bir sergi aççılışı da olabilir, köprü altında bir meyhane de..

ERKEK DEDİĞİN her öğününü mutlaka YER kendine iyi baktığı için yediği önemlidir. Abur cuburla, junk foodla arası yoktur. Ama iyi bir hamburgeri yer. İyi yemek yer, iyi yemekten anlar. Mızmız olmadan yemek seçicidir. Her şeye açıktır, detoks da yapar, bonfile de yer. Ama kalkar kalkmaz sigara içmez, kahvaltıyı poğaçayla asla yapmaz.

ayşe-tolga1

ERKEK DEDİĞİN klasik gündelik hayatında spor GİYİNİR çok özen gösterilmemiş ama iyi seçilmiş parçaları iyi kombinler. Kaşmir veya ipekli triko, V yaka kazaklar, beyaz ve açık mavi spor gömlekler, çok ince american vintage t-shirtler,  eskitilmiş jean veya kanvaslar yada kumaş pantolonlar giyer. Blazer veya John Varvatos deri ceketlerle tamamlar.

ERKEK DEDİĞİN benim hediyem antika Rolex’i ya da babasından kalmış vintage saati KULLANIR 

ERKEK DEDİĞİN günün her saati farklı bir şey DİNLER. Indie, jazz, klasik ve world müzik sever. Hep dinledikleri Neil Young, Radiohead, Stevie Wonder, Prince, Neşet Ertaş, Sting olsa da Kasabian’dan ya da Kate Bush’tan da haberdardır.

ERKEK DEDİĞİN beraber çektirdiğimiz fotoğraflardan oluşan kendi tasarımı bir foto günlük HEDİYE EDER tarihlerle fotoğrafların altına geçirdiğimiz anları, gittiğimiz yerlerden biletleri eklemiş, sevdiğimiz şiirleri ya da kendi aramızdaki özel sevgi sözcüklerini yazmıstır el yazısı ile.

ERKEK DEDİĞİN kalbini elimde attırırcasına SEVER ilk bakışmadan ilk el tutuştan itibaren aşkına öyle teslim öyle yüksektir ki, korkarsın. Tüm kalbiyle her şeyiyle ordadır, benim için. Dağları delercesine, tutkuyla sever.

ERKEK DEDİĞİN samimi, içten, dürüst, öz güvenli ve öz saygısı gelişmiş, kararlı ve iradeli, kendine ve çevresine saygılı, empatik ve duygusallığı ile barışık olandır yani gerçek bir insandır.

ayşe-tolga3

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *