EN ÇEKİCİ 5 ESTETİK AMELİYATI

By  |  0 Comments

ESTETİK4

ADINI duymadığınız ama yaptırmak isteyeceğiniz en son teknolojiler… Erkek her şeye sahip olunca ona hediye vermek zor. Her şeyi olanın parası da olacağını hesaba katıp kendinize verebileceğiniz en güzel hediyeleri diğer sayfalarda verdik. Burada ise estetik ameliyatlardan bahsedeceğiz. Kadınların tekelinden çıkan bir diğer konuda bu ameliyatlar. 2012 yılında erkekler 1 milyondan fazla operasyon geçirdi. Ama bunların çoğu burun yaptırmak, liposuction,yüz estetiği gibi operasyonlardı. Size tavsiyemiz daha az bilinen ve pek fazla kişi tarafından kullanılmamış bu yeni seçeneklere bir göz atmanız.

FOTOĞRAFLAR: GARÇON MODEL

Scrotoplasti

ESTETİK

Testislerinize yapılan bu operasyonu yüzünüze yaptırdığınız botoks gibi düşünebilirsiniz. 30 yaş civarındaki bazı erkeklerde gerçekten çok fazla kırışık olur ve bunu pek sevmezler. Doktor fazla deriyi alıp bölgeyi oldukça sıkılaştırabilir. Bu size daha çok rahatlık sağlarken testislerinizin görünümünü güzelleştirir. Bu operasyonun spermlerinize ve size kesinlikle bir zarar vermediğini hatırlatalım. Ayrıca bu George Clooney’in dediği gibi bir ütüleme operasyonu değil. Bildiğiniz gibi George Clooney geçen aylarda : Testis ütüleme gerçekten de var ama bu cerrahi olmayan bir operasyon ve sadece bölgeye biraz çeki düzen veriyor.

Fiyat:10.000-20.000 TL
Operasyon zamanı: 1-2 saat
İyileşme süresi: 4-5 gün

Pectoralis Plasti

ESTETİK2

Bazen saatlerce süren çalışmalara rağmen genetik özellikler baskın gelir ve hep istediğiniz o güzel görünüme sahip olamayabilirsiniz. Böyle durumlar için kullanılan Pec implantlar hayat kurtarıcınız olabilir. Yumuşak ama sağlam silikon tüpler ufak bir kesik sayesinde yerleştiriliyor. Göğsünüz 300 filmindeki Gerard Butler’a benzeyecek ( yüzünüzü değiştirmek farklı bir işlem gerektiriyor). İstediğiniz boyutları tercih edebilirsiniz. Arnold Schwarzenegger’e benzemek istiyor da olabilirsiniz. Ama uyaralım bunun arkası gelir ve kendinizi bütün parayı vücudunuza saçarken bulabilirsiniz.

Fiyat: 12.000-15.000 TL
Operasyon zamanı : 1.5-2 saat
İyileşme süresi: 1 gün

Lipo-etching

ESTETİK3

Eğer karın kaslarınız yeterince güçlü fakat üzerinde kalınca bir yağ kütlesi varsa Lipo-etching size o arzu ettiğiniz six-pack’i verebilir. Adı ne kadar havalı olursa olsun bu operasyon oldukça zor. Yoğun bir dikkat ve yetenek isteyen bu operasyon karın kaslarınız arasındaki yağları da yok ediyor. Sonuç olarak Fight Club’taki Brad Pitt’e benzeyebilirsiniz. Belirtmeliyiz ki bu operasyon sizden mucizeler yaratabilir ama bunun için sağlam karın kaslarına sahip olduğuna emin olmanız lazım.

Fiyat :7.000-12.000 TL
Operasyon süresi: 45 dk-2 saat
İyileşme süresi: 1-2 hafta

Vücut Saç Nakli

ESTETİK5

Bazı erkekler göğüslerindeki kılları aldırırken bazıları ise daha çok ve daha gür olmasını istiyorlar. Doğal olarak bu kıllar için vücuttaki başka bir yerden kılların tek tek alınıp göğüse nakledilmesi gerekiyor. (Kullanılabilecek en uygun bölge ensedeki saçlar. Fakat kasık kılları ve koltuk altı kılları da kullanılabiliyor.) Kullanılan bazı tekniklerle kıllar donör bölgeden tek tek alınıp göğüse ekiliyor. Yine de bütün göğüsü kaplamak için yaklaşık 2.000 nakil gerekiyor. İşlem biraz acı veriyor fakat operasyondan 2 ay sonra kıllarınızın nasıl büyülü bir şekilde uzadığına siz bile şaşıracaksınız.

Fiyat: 13.000-25.000 TL
Operasyon süresi: 3-8 saat
İyileşme süresi: Yok

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *