FESTİVALDE, KONSERDE NE GİYECEĞİZ?

By  |  0 Comments

Yaz mevsiminin en keyifli yanlarından biri olan açık hava konserleri ve festivalleri Mayıs ayı itibariyle başladığına göre bizim de dolabımıza ufak festival dokunuşları yapmamızın zamanı geldi demektir. Babylon Soundgarden ve Chillout’un ardından gerçekleşecek festival ve konserlerin olmazsa olmazı aksesuarlar ve hem tarz hem de rahat olmanızı sağlayacak kıyafetlerden seçmeler yaptık. Bakalım bu yaz açık havada dans ederken moda dünyası bize neler sunacak?

Festival Hippicks Aksesuarlarla Güzel

Hippicks_PyramidKupe_95TL

Hippicks_Lidyana.com_BlackGipsy_60TL (8)

Londra’da gizli kalmış tüm tasarım ve vintage mağazalarını sizler için keşfeden Hippicks, seçtiği en farklı ürünler ile lidyana.com’da! 2012 yılından beri Londra’da pop-up storelarda yer alan Hippicks; London Design gözlükleri ve boho stili aksesuarları ile dikkatleri kısa sürede üzerine topladı. Pek çok moda çekiminde yer alan parçalarını yeni bir koleksiyonda bir araya getiren Hippicks’in “London Street Style”koleksiyonuna lidyana.com’dan ulaşabilirsiniz.

Lidyanacom_Hippicks_HippieHeavenKolye_95TL (2)

H&M’den Festivallere Özel Koleksiyon
H&M, ‘Divided’ serisinden çıkardığı müzik ve festival temalı üç farklı koleksiyonla festival şıklığını destekliyor. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden koleksiyonda; çadır, panço, yağmur çizmesi gibi gibi parçalar da bulmak mümkün. Koleksiyonun “Indie Festival” isimli ilk bölümünün ardından Rock Festival ve Day Party adlı koleksiyonlar da şu anda H&M mağazalarında satışta. 

H&M

hm_divided_festival

TOPSHOP X Ashish Koleksiyonu Haziranda Türkiye’de

topshop

topshop

TOPSHOP, 2014 yaz sezonunda Londra’lı tasarımcı Ashish ile ilginç ve eğlenceli bir koleksiyona imza atıyor.İki markanın 10. ortak çalışmasından doğan ‘Beach, Please!’ koleksiyonu, Ashish’in ‘Paradise Hotel’ adlı hayali bir tatil köyü fikrinden ilham alınarak yaratıldı. Koleksiyon Topshop Nişantaşı ve Akasya Acıbadem’de satışta olacak.

topshopSelin Baltacıoglu ile Müziğin Ritmini Yakalayın 

SBaltacıogluYasamın ritmini hissettiren ve yeniliklerden beslenen Selin Baltacıoğlu, stil sahibi durusunuzdan ödün vermenize gerek kalmayacak enerji dolu bir kimligi bizlerle buluşturuyor. Selin Baltacıoğlu’nun ürünlerine www.selinbaltacioglu.com adresinden ulaşabilirsiniz. 
fotoğraf 2
Adidas ile Sporda, Konserde yada Festivalde Heryerde Rahatlığın Keyfini Çıkarın 
ADIDAS 220TL
Haziran ayında adidas mağazalarında öne çıkan Women’s Training, adidas by Stella McCartney ve Porsche Design koleksiyonları ile miCoach Smart Watch erkek ve kadınlar için farklı alternatifler sunuyor.
ADIDAS 220TL
SBaltacıoglu.jpg

Özge Ulusoy “Codentry” ile Hem Şehirde Hem de Sahilde
Özge Ulusoy’un codentry için hazırladığı 2014 “Different  beachwear” koleksiyonu ve bir önceki jeans koleksiyonundan açık hava konserleri ve sahil festivalleri için vazgeçemeyeceğiniz parçalar bulabilirsiniz. Özge Ulusoy “different  beachwear”  koleksiyonuna codentry mağazalarından ve www.codentry.com online satış sitesinden ulaşabilirsiniz…

Özge Ulusoy

Özge Ulusoy2

Festival tarihlerinden bazılarının yanı sıra detaylı bir festival yazısı için dergimiz müzik editörü Erhan Dalfidan’ın yazısına göz atmayı unutmayın.

6-7 Haziran %100 Fest Küçükçiftlik Park
15 Haziran One Love Festival Parkorman
21 Haziran Minipax Festival Kilyos Suma Beach

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *