MÜZİĞİN DEVLERİ 100% FEST İLE İSTANBUL’DA

By  |  0 Comments

yuzdeyuz-fest-kucukciftlik

Bu yıl istanbul yepyeni bir festival deneyimi ile tanışıyor. Rock, alternative, live electronic ve indie sanatçıları bir arada buluşturan 100%FEST’ ten bahsediyorum.

Editör : Erhan Dalfidan 

SOUNDGARDEN 1

Yazın iki günlük ilk büyük bestivali 100%FEST rock, alternative, live electronic ve indie gibi popüler müziğin farklı türlerinden dev isimlere yer verecek. 100%FEST kapsamında tüm dünyada kabul görmüş ve yeniden bir araya gelen Soundgarden ilk defa İstanbul’a gelirken, live electronic janrının en büyük isimlerinden Massive Attack ve İngiliz alternatif müziğin en önemli isimlerinden Kaiser Chiefs bir defa daha Türk hayranlarıyla buluşacak.

Festivalde Soundgarden, Massive Attack, Kaiser Chiefs, Trentemöller (live), Wild Beasts, Ceza, Mor ve Ötesi, Rebel Moves, Malt, Foma, Ceylan Ertem, Özge Fışkın, Melis Danişmend, The Away Days, Gren ve Narda Afrika’nın yanı sıra Danimarkalı şişe müziği dehaları Bottle Boys da sahne alacak.

100%FEST Programı:

1. GÜN

2. GÜN

SOUNDGARDEN

KAISER CHIEFS

MASSIVE ATTACK

TRENTEMOLLER (LIVE)

FOMA

MALT

MELİS DANİŞMEND

ÖZGE FIŞKIN

GREN

WILD BEASTS

REBEL MOVES

CEYLAN ERTEM

THE AWAY DAYS

NARDA AFRİKA

Bu muhteşem isimleri canlı canlı izlemek için biletinizi şimdi alın kendinizi garantiye alın derim pişman olmazsınız:) Biletler Biletix’te…
MASSIVE ATTACK 1

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *