HOLLYWOOD ÜNLÜLERİNİN TERCİHİ: LES BENJAMINS

By  |  0 Comments

Hollywood’un kötü ve karizmatik çocuğu, “Iron Man” ve “Avengers” filmlerinin yıldızı Robert Downey Jr, “Avengers: Age of Ultron” filminin 21 Nisan’da Londra’da gerçekleşen galasına Les Benjamins’in “Cesar” T-shirt’ü ile katıldı.

Hollywood ünlülerinin tercih ettiği Les Benjamins İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonunu yakın markaja aldık.

470556058_1832x2588

İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonu sokaklarda ve şehir merkezlerinde tanık olduğumuz ve Sonbahar/Kış 2014 koleksiyonuna da ilham veren hareketliliği yansıtıyor. Markanın kamuflaj deseni, alışıldık kamuflaj desenlerinden farklı olarak tamaman çiçek desenleri ve parlak renklerle yeniden yorumlandı ve sezonun sloganı olarak Fransızca “barış” anlamına gelen “PAIX” kelimesi benimsendi. Koleksiyon, Les Benjamins markasının barış ve olumlu düşünceyi aydınlık ve esprili bir bakışla yorumlaması ile hayat buluyor.

CESAR_TEE_SHIRT

Koleksiyon altında “Black” adlı temel koleksiyon ve “Les is More” adlı ikinci koleksiyon bulunuyor. Bu iki kardeş seri, markanın kimliği ve mesajlarını benimsiyor, ancak “Les is More” tasarımları hayata alaycı bir biçimde yansıtan, sözünü esirgemeyen tarzıyla dikkat çekiyor. Bu tarz, tasarımlara iddialı baskılarla taşınıyor, özellikle ikonik pop yıldızlarının tarihi figürlerle birleştiği tasarımlar öne çıkıyor. Mesela Einstein’in çılgın dehasını Miley Cyrus’la birleştiren tasarım ya da Jay Z’yi karizmatik lider Martin Luther King’le bir araya getiren tasarım.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *