IŞIN GÖRMÜŞ’ÜN ŞEKLİYLE ERKEK DEDİĞİN

By  |  0 Comments

ERKEK DEDİĞİN önce sabun koksun. Sonra Kenzo erkek koksun. Deniz gibi.

ERKEK DEDİĞİN ekonomik gücünü otomobiliyle gösteren erkekler çok itici ve ayrıca sıkıcı. Yaratıcı olsun herşeyden önce Shopigo’dan bir bisiklet alsın. Ona binsin. Araç kullanacaksa da Hybrid bir araç seçsin kendine.

ERKEK DEDİĞİN Ayvalık’a, Cunda’ya gitsin. Zeytin ağaçlarının arasında sevgilisine piknik düzenlesin. Istanbul’da, kahvaltıya Dem Karaköy’e gitsin. Yemeğe de, esnaf lokantasına gitsin.

ERKEK DEDİĞİN vejetaryen olduğu için ot yer, hayvan yemez. Raffles’ın içindeki The Writers Bar’da Detox martini içer.

ERKEK DEDİĞİN özel davetlerde şık bir smokin giyer. Gün içindeyse, Fit jean’inin üzerine Saint Lauren veya Dior Homme ceketini giyer. Içine de V yakalı pamuklu t-shirt’ünü giyer. Ayakkabıları her zaman şıktır ve tertemizdir.

ERKEK DEDİĞİN Rolex See Dweller takar. Dolabında onlarca saati yoktur. Tek bir saati vardır ve ona sadık kalır.

IŞIN GÖRMÜŞ

ERKEK DEDİĞİN Ingiliz Rock müziğinden şaşmaz. Morrissey’I takdir edecek kadar edebiyattan, The Cure’la dansedecek kadar elektronik müzikten, David Bowie’yle hüzünlenecek kadar aşktan, Depeche Mode’la çoşacak kadar ruhtan, Joy Division’la ağlayacak kadar da  mahrumiyetten anlar.

ERKEK DEDİĞİN özel günlerde çiçeği eksik etmez. Kime hediye aldığına gore uzun uzun düşünür, o kişinin zevklerini inceler, araştırır ve pahada hafif, anlamda ağır hediyeleri tercih eder. Belki de oturur kendi elleriyle hazırlar hediyesini.

ERKEK DEDİĞİN sevgilisini gerçekten dinler. Ağzından çıkan her kelimeyi. Işte öyle sever.

ERKEK DEDİĞİN bir orman  kadar hür, bir ağaç kadar güçlü  ve ince bir dal kadar da kırılgan olmalıdır.

ERKEK DEDİĞİN hayvanseverse de süper olur tabii.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *