OBEN BUDAK’TAN ‘BÜYÜK’ GERÇEKLER

By  |  0 Comments

Artık Kadınların Tek Rakibi Kadınlar Değil

Gazeteci, yazar ve DJ Oben Budak; best seller Falan Filan ve Hayvan’ın ardından serinin üçüncü kitabına imza attı: BÜYÜK. Artemis Yayınları etiketiyle raflarda yerini alan Budak; aşkı, dostluğu, seksi, farkındalıkları ve seçimlerin hayata etkisini anlatıyor.

Buyuk_Kapak

Dikkat dikkat, işte yeni sorular ve yepyeni cevaplar! Kadın yıllardır tanıdığı adamın bir gün bambaşka bir yönüyle karşı karşıya kalırsa ne olur? Onun hemcinslerine yönelmesi ilişkilerini nasıl etkiler? Erkek bu fark ediş sürecinde neler yaşar, neler düşünür? Kadın yüzleşebilir mi bu gerçekle, kendini sorgular mı? Elinden bir şey gelir mi? Peki sekste ve aşkta cinsiyet ya da cinsel tercihler fark yaratır mı? Erkek erkeği daha mı iyi anlar? Aldatma hemcinsle olunca aldatma sayılır mı? Yoksa artık kadınların tek rakibi kadınlar değil mi? Büyük bu soruları yanıtlıyor, ilişkileri bambaşka açılardan ele alıyor.

Oben Budak yine insanların iç dünyasına ışık tutuyor; duygusal gelgitleri analiz ediyor, güldürüyor, düşündürüyor, merak uyandırıyor ve okurun zihninde yeni bir kapı aralıyor. BÜYÜK’ün editörlüğünü Berin Yavuzlar üstlenirken, genç yetenek Mustafa Soydan illüstrasyonlarıyla yazarın hikâyesine renk katıyor.

ZOR KADINDAN ZOR AYRILINIR

Yıllarca inişli çıkışlı, vurdulu kırdılı devam eden bir ilişkinin ardından Bige’yle Fransız asıllı Adrien yollarını ayırdı. Tabii bu çok da kolay olmadı çünkü zor kadından zor ayrılınır. Evet. Bige, zamanında büyük aşkının kafasında 106 ekran televizyon kırmaya kalkışmış olabilir. Ama Adrien da 21’likleri götürürken hayat ona güzeldi. Nihayetinde arıza Bige’nin atağı; Le Grandiose’un,  namıdiğer Büyük Adrien’ın ise yatağı meşhurdu. Yine de birbirlerine duydukları aşk, tutku, şefkat ve hatta şiddet hiç bitmedi. Araya giren yıllara ve onlarca insana rağmen.

Yeni yeni aşklara yelken açtıklarında bile onlar hep birbirlerine aitti. Sadece bunu anlamaları için en azından bir duşakabinin ve birkaç kalbin kırılması gerekiyordu.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *