ESİN ÖVET’İN ŞEKLİYLE ERKEK DEDİĞİN

By  |  0 Comments

essin

ERKEK DEDİĞİN bir kere kesinlikle temiz, tertemiz kokmalı. Ve tabii kullandığı parfüm üzerine yakışmalı. Ter kokmama.  Erkek kokusu dendiği anda da ilk aklıma gelen Gio Armani oluyor. Biliyorum çok eski ve klasik bir koku. Ama bu koku ile tanıştığım zaman daha çok küçüktüm ve o an hissettiğim duyguyu çok seviyorum KOKAR

ERKEK DEDİĞİN aslında neye bindiği değil onu nasıl kullandığı önemlidir BİNER 

ERKEK DEDİĞİN işine, ailesine ve tabii sevdiği kadının yanına.GİDER 

ERKEK DEDİĞİN İtalyan YER, Votka Martini İÇER. Ah James Bond’un da klasik içkisi.

ERKEK DEDİĞİN özentiden uzak kendi stilini yaratan erkek benim için tamamdır. Ve kesinlikle kareli gömlek daha sık kullansın lütfen.

esin

ERKEK DEDİĞİN IWC saat kullansın lütfen. En bayıldığım. Bulgaria da olabilir tabii.

ERKEK DEDİĞİN ortama uygun şekilde her türlü müziği dinleyebilir. Çok fazla seste dinlemesin yeter.

ERKEK DEDİĞİN hediye önemli değil, benimle ilgilenmeyi ihmal etmesin yeter.

ERKEK DEDİĞİN adam gibi SEVER Elini tutması, gözünün içine bakması, lafını yerinde ve zamanında konuşması ile o kendini belli eder zaten. Yüreğiyle sever.

ERKEK DEDİĞİN…. Bir adım önde olmalı. Gözünün içine baktığı an ne dediğini anlatmalı. Seni koruyup kollamalı. Lafının arkasında durmalı. Seni düşünmeli. Nerede olduğun ile ne yediğin ile ilgilenmeli. Duygu halini anlamadı. Elini beline sardığı zaman hissettirmeli. Öyle az sonra kaçacak gibi değil, “Güvendesin” hissini verir gibi sarmalı. Arkadaşlarınla, ailenle de ilgilenmeli. Az sonra hayatından kaçacak gibi değil, hayatının içinde hep var olacak gibi davranmalı. Yarın ilişki bitecek olsa bile gücünü, hissiyatını, varlığını hissettirmeli. Hasta olduğun zaman bir tas sıcak çorbayı önüne koyabilecek kadar mutfakla ilgili olmalı. Hatta lütfen yemek yapabilsin. 

esin7

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *