PITTI UOMO 89 | ERKEĞİN DÜNYASI

By  |  0 Comments

Yazı: Zeynep Şimşek

Dünyanın en trend erkek fuarı, her yıl gibi bu senede dünya moda dinamiklerini etkisi altına aldı. Bir çok tasarımcı, marka editör ve moda’ nın teknik ve görsel kahramanları yine Floransa’da yeri almıştı.Bu yıl toplamda 36.000 ziyaretçi sayısıyla ilkleri yaşadı, her yılın aksine inanılmaz bir yoğunluk ve ticari lokasyon la beraber bir çok markaya yeni bir ışık doğdu.

“Biz Pitti Uomo ‘nun bu sayısından çok memnunuz,” Raffaello Napoleone, Pitti Immagine CEO’su diyor ki; bu projenin gücünü hissedebiliyor ve tüm kahramanların yüzlerini görerek atmosferi şekillendiriyorum. “, diyor. Şehir merkezinin yanı sıra Fortezza düzenlenen son derece popüler özel etkinlikler var, katılımcılar tarafından sunulan koleksiyonlarda yeni fikirler de çok etkileyiciydi. Birçok yeni proje ve kurumsal Fondazione Discovery ve Uffizi Galerisi arasındaki anlaşmalar imzalandı. Pitti Immagine genç tasarımcılarada yeni bir ışık oldu. Floransa ve Pitti Uomo olarak “dünya modasının haritasında olmak ve daha da iyi olmayı vaat ediyoruz diyerek sözlerini bitirdi.

Her yıl düzenlenen bu organizasyonda, klasik stilleriyle dikkat çeken erkeklerin hangi detaylardan etkilendiği var. Klasik şıklık Erkeğin dünyası deyince, klasik şıklık ilk akla gelen tavır. Dünya markalarının bir çoğu bu tavır ve hal için koleksiyonlar hazırlıyor, çünkü tüketime en uygun profil bu. Özellikle İtalyan markalarını önerebilirim size ; Salvatore Ferragamo,Prada, Gucci, Corneliani,gibi markalardan sizin için en uygun ve trend görüntüdeki takımı seçebilirsiniz. Pitti Uomo daki klasik stiller yine en dikkat çeken tavırlardan biriydi, şunu da çok iyi biliyoruz İtalyanlar harika kombinler yaratıyor, Floransa’nın farklı dokusunda İyi giyinen muhteşem adamlara rastlamak mümkün. Biz de bu adamlar arasından bir kaçını sizin için seçtik.

02

Klasiğin en renkli hali: Renklerle çoğu erkeğin başı dertteydi, yakın bir geçmişe kadar ‘Aslında geçmişten ilham alınacak birçok ikon var ‘hem renkten hem de kıyafetteki hareketten vazgeçmeyen. Markalar bu yıl koleksiyonlarda tüm renklere rol biçmişlerdi; hepsinin bir karakteri ve hikâyesi vardı. Bu hikâyeler içinden sizde en uygun rolü seçerek ‘bu yılın stil kahramanı olabilir ‘stilinizle ‘bir yıldız etkisi yaratabilirsiniz. Kahvelerle kullanacağınız Camel ve tarçın tonları, Mavi ve laci kontrastları açık ve koyu renk içinde aksesuar, kürk geçişleriyle ‘klasik stilinize renk katın.

03

Şapkadan vazgeçmeyen klasik Adamlar: Günümüzün en trend aksesuarları arasında şapkalar geliyor. Her halin ve görüntünün bir şapkası olabilir bizce, doğru renk model ve yüz tipiniz için en uygun olanı seçmek sadece küçük bir stil tüyosu. Simple stilinizde kullanacağınız bir şapka bir anda stilinizi başka bir hale getirebilir. Tabi klasik takımlar Grunge ve cool görünümler içinde şapkayı öneriyoruz. Unutmayın aksesuar stilinizi tamamlayan en önemli detaydır.

04

Farklı Pitti Uomo manzaraları

5 (1)

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *